REPREZENTACJE

Dla każdego małego fana futbolu mamy coś specjalnego – stroje reprezentacji piłkarskich z całego świata! Proponowane przez nas komplety to oryginalne repliki odzieży, jakie mieli na sobie w różnych latach zawodnicy najbardziej znanych drużyn, w tym zespoły z Polski, Portugalii, Francji, Brazylii czy Argentyny.

Na każdy zestaw składają się koszulka, spodenki oraz getry (w gratisie dodajemy również opaskę kapitana). Zostały one wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, które jednak są przewiewne i zapewniają dzieciom odpowiedni komfort termiczny. Przy produkcji skarpet zastosowano innowacyjną przędzę Prolen Siltex, dzięki czemu posiadają one właściwości antybakteryjne. Proponowane przez nas ubrania można bez obawy prać oraz suszyć na słońcu – gwarantujemy, że kolory nie wyblakną, a znaki klubowe będą cieszyć oko przez długi czas.

Chcesz zobaczyć radość na twarzy Twojego małego miłośnika piłki nożnej? Kup mu strój reprezentacji jego ulubionej drużyny i pozwól mu się wcielić na murawie w uwielbianego zawodnika!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9