• O firmie

O FIRMIE

SPORT13F Adam Miechowiak

Gabrieli Zapolskiej 18 B

63 – 400 Ostrów Wielkopolski

NIP: 622-277-09-83

Regon: 365330559

tel. kom: 695 038 880

e-mail: skleps13f@gmail.com
JEŚLI SZUKASZ NOWOCZESNYCH KOMPLETÓW ODZIEŻY SPORTOWEJ, OBUWIA ODPOWIEDNIEGO NA HALĘ LUB NA MURAWĘ CZY AKCESORIÓW DO RÓŻNYCH DYSCYPLIN, TO JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU – NASZ SKLEP INTERNETOWY POSIADA WSZYSTKO TO I JESZCZE WIĘCEJ W SWOJEJ OFERCIE.

PROPONUJEMY M.IN. PIŁKARSKIE STROJE SPORTOWE Z NAZWISKAMI ZNANYCH PIŁKARZY – M.IN. RONALDO, ROBERTA LEWANDOWSKIEGO CZY MESSIEGO. WSZYSTKIE KOMPLETY SPORTOWE SKŁADAJĄ SIĘ Z KOSZULKI, SPODENEK I ODPOWIEDNICH GETRÓW. TAKI STRÓJ PIŁKARSKI Z PEWNOŚCIĄ ZACHWYCI KAŻDE DZIECKO ORAZ ZAPEWNI MU KOMFORT PODCZAS DŁUGICH I ZACIĘTYCH MECZY. OPRÓCZ ZAPEWNIENIA ODPOWIEDNIEJ PRZEWIEWNOŚCI, UBRANIE JEST RÓWNIEŻ WYSOCE WYTRZYMAŁE I SPRAWDZI SIĘ PRZEZ DŁUGI CZAS. OFERUJEMY ZARÓWNO REPLIKI KOMPLETÓW REPREZENTACJI NARODOWYCH, JAK I POPULARNYCH DRUŻYN. OPRÓCZ TEGO

W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE OBUWIE SPORTOWE, W TYM M.IN. HALÓWKI CZY TURFY, ODPOWIEDNIE NA NAWIERZCHNIE SYNTETYCZNE, JAK I NA NATURALNĄ MURAWĘ. OBUWIE JEST WYKONANE Z TRWAŁYCH I BARDZO LEKKICH MATERIAŁÓW, POMAGAJĄCYCH POLEPSZYĆ WYNIKI NA BOISKU. POSIADAMY W ASORTYMENCIE MODELE W RÓŻNYCH, MODNYCH FASONACH I KOLORACH ORAZ WIELU ROZMIARACH, DZIĘKI CZEMU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

MAMY TAKŻE W OFERCIE WYTRZYMAŁE PIŁKI, KTÓRE ŚWIETNIE SPRAWDZĄ SIĘ NA ROZMAITYCH TRENINGACH I PODCZAS RÓŻNYCH WARUNKÓW POGODOWYCH.

SPRAWDŹ PROPONOWANE PRZEZ NASZ SKLEP INTERNETOWY STROJE, REPLIKI, OBUWIE ORAZ INNE AKCESORIA, KTÓRE ZADOWOLĄ KAŻDEGO MAŁEGO FANA SPORTU I SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNYCH CEN.